Maksymalna dawka męskości Maxon Forte

Arykuł banner - Maksymalna dawka męskości Maxon Forte

Publikowane artykuły mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Dowiedz się więcej...

Jak  radzić sobie z zaburzeniami erekcji?

Dostępny bez recepty Maxon Forte w dawce, którą jeszcze do niedawna mógł przepisać tylko lekarz, umożliwia satysfakcjonujący seks. 

Z badań przeprowadzonych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej wynika, że na zaburzenia erekcji cierpi w naszym kraju 3,5 mln mężczyzn.  Niestety – wielu ryzykując swoje zdrowie – szuka pomocy w Internecie, nie wiedząc, że może bezpiecznie znaleźć rozwiązanie swojego problemu w aptece. 

Powszechny problem

Zaburzenia erekcji dotyczą mężczyzn w każdym wieku. Najczęstszą ich przyczyną wśród nastolatków i młodych mężczyzn są problemy psychologiczne wynikające z obaw związanych ze swoją sprawnością seksualną i brakiem doświadczenia oraz kompleksami, a także lękiem przed niechcianą ciążą partnerki. Panowie w średnim wieku mają trudności z utrzymaniem wzwodu głównie z powodu przemęczenia, stresu, komplikacji w relacjach. Około czterdziestki czynnikami utrudniającymi erekcję najczęściej są nadciśnienie, miażdżyca i cukrzyca. Wraz z wiekiem te problemy zdrowotne nabierają coraz większego znaczenia. U połowy mężczyzn po 40. roku życia zaburzenia erekcji mają podłoże naczyniowe. Dlatego warto skonsultować je z lekarzem.

Nie zwlekaj

Zaburzenia wzwodu generują kaskadę problemów w związku. Partnerki często obwiniają siebie, podejrzewają, że przestają być atrakcyjne dla mężczyzny, co rodzi frustracje i psuje wzajemne relacje. U mężczyzn problemy z erekcją mogą powodować zaniżenie samooceny, kompleksy, stres i w efekcie unikanie seksu. Czasem jeden nieudany stosunek budzi taki lęk, że zaburza erekcję przed następnym. Wtedy nawet samo posiadanie tabletki na problemy ze wzwodem może pomóc, bo mężczyzna wiedząc, że jest ona w zasięgu ręki, przestaje się stresować.

Męskość w tabletce

Sildenafil jest substancją stosowaną w lekach na zaburzenia erekcji. Nie zwiększa on ochoty na seks. Wspomaga rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, powodując zwiększenie napływu krwi do prącia podczas podniecenia. Rozszerzając naczynia krwionośne, pozwala osiągnąć i utrzymać wzwód umożliwiający odbycie satysfakcjonującego stosunku. Zresztą zanim substancję tę zaczęto używać do terapii zaburzeń erekcji, stosowana była jako lek na choroby naczyń krwionośnych. Sildenafil jest obecny na rynku od ponad 20 lat i od tego czasu pomaga  mężczyznom. 

Bez recepty

Jeszcze do niedawna leki z sildenafilem można było kupić tylko na receptę. Obecnie dostępny w aptekach bez recepty Maxon Forte, jako jedyny zawiera największą dawkę sildenafilu – 50 mg, którą wcześniej mógł przepisać tylko lekarz. Jest to właściwa, rekomendowana przez specjalistów (Europejskie Towarzystwo Urologiczne i Polskie Towarzystwo Urologiczne), początkowa dawka leku. Dwa razy większa dawka sildenafilu niż w dotychczas stosowanych lekach bez recepty umożliwia znacznie większej liczbie panów pełną erekcję, która poprawia jakość współżycia i zwiększa satysfakcję zarówno mężczyzny, jak i jego partnerki.  

Tylko z legalnego źródła

Prof. Lew Starowicz podkreśla, że lepszym rozwiązaniem jest kupno sprawdzonego specyfiku w aptece, niż niewiadomego pochodzenia farmaceutyku przez Internet. W Internecie można znaleźć wiele ofert wszystkich dostępnych na receptę leków na potencję z informacją „100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy”. Jednak Polskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej szacuje, że nawet 62% tych specyfików może być podróbkami. Tabletki takie zawierają często składniki zagrażające zdrowiu i życiu kupujących. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kupno sprawdzonego leku w legalnej aptece.  
 
Halina Pilonis

MAXON FORTE


Nazwa produktu leczniczego i nazwa powszechnie stosowana: MAXON FORTE (Sildenafilum).

Dawka substancji czynnej: Każda tabletka powlekana zawiera 50 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu.

Postać farmaceutyczna: Tabletka powlekana.

Wskazania do stosowania: Produkt leczniczy MAXON FORTE jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego MAXON FORTE niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Przeciwwskazane jest równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci. Jednoczesne stosowanie syldenafilu, i leków takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego. Produkt leczniczy MAXON FORTE jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Nie badano bezpieczeństwa stosowania syldenafilu w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca, oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa. Stosowanie syldenafilu u tych pacjentów jest przeciwwskazane.

Opakowanie:  1 lub 2 tabletki powlekane w blistrze, w tekturowym pudełku. Nie wszystkie wielkości opakowań muszą znajdować się w obrocie. 

Podmiot odpowiedzialny: Adamed Pharma S.A. Pieńków, ul. M. Adamkiewicza 6A  05-152 Czosnów. 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Redakcja DrogeriaOlmed.pl

Zespół Drogerii Olmed tworzy dla swoich czytelników treści z zakresu strefy beauty, urody, zdrowia i kącika dla mamy i dziecka. Na blogu każdy znajdzie dla siebie wartościowe artykuły dotyczące pielęgnacji, kosmetyków i odpowiedniej diety oraz suplementacji. Tu zawsze odkryjecie ciekawe zagadnienia i wnikliwe spojrzenie na nurtujące Was problemy i tematy!

Zobacz wszystkie wpisy autora

Artykuły zamieszczone na blogu drogerii internetowej Olmed nie stanowią porady medycznej, ani opinii farmaceuty, kosmetologa, lekarza lub dietetyka dostosowanej do indywidualnej sytuacji pacjenta. Udostępnione informacje stanowią jedynie generalne zalecenia, które nie mogą stanowić wyłącznej podstawy do stosowania określonej terapii, określonych zabiegów, zmiany nawyków, dawkowania produktów, itp. Przed podjęciem jakichkolwiek działań mających wpływ na życie, zdrowie lub samopoczucie należy skontaktować się z lekarzem lub innym specjalistą, w celu otrzymania zindywidualizowanej porady.

Właściciel serwisu drogeriaolmed.pl nie ponosi odpowiedzialności związanej z wykorzystaniem informacji zawartych w publikowanych za pośrednictwem Serwisu artykułach.

)

Wybrane kategorie, suplementy i kosmetyki:

Elugel żel Bebilon Profutura 2 Nakładka wibracyjna La Roche Posay Effaclar h Himalaya Lodówka kosmetyczna Kosmetyki Artdeco Antyperspiranty Urydynox Kosmetyki Cerave Kosmetyki Mokosh Seboradin ampułki Zabawki edukacyjne CzuCzu

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*