Pampers - pieluszki, pieluchomajtki i chusteczki w drogerii Olmed

Pampers - pieluszki i pieluchomajtki

Pampers to najpopularniejsza na świecie marka pieluszek i pieluchomajtek dla noworodków i niemowląt. Pampers to jednorazowe pieluchy, które zostały zaprojektowane specjalnie dla wrażliwej skóry najmłodszych. Pieluchy pampers są zazwyczaj wykonane z miękkiego materiału, który jest chłonny, aby zapewnić dziecku suchość i komfort. Pampersy są dostępne w różnych rozmiarach, aby pasowały do różnych grup wiekowych dzieci. Oferta marki Pampers to obecnie: Pampers Premium Care, Pampers Active Baby, Pampers Premium Care Pants (pieluchomajtki), Pampers Pants (pieluchomajtki), Pampers Night Pants (pieluchomajtki do stosowania na noc), Pampers Harmonie, chusteczki nawilżane Pampers Sensitive i Pampers Aqua Pure a także Pampers Coconut Pure.

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Rozmiar

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE

-

177 produkty

Filtry


-

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Rozmiar

POKAŻ WSZYSTKIE

Do skóry

POKAŻ WSZYSTKIE

Właściwości

POKAŻ WSZYSTKIE
Resetuj

Pampers - produkty dla noworodka

Dla noworodka Pampers ma w swojej ofercie pieluszki Pampers Harmonie i Premium Care, a także chusteczki nawilżane, które skutecznie zadbają o skórę dziecka. Specjalnie wyprofilowane pieluszki pozwolą zadbać o twojego maluszka, są także bezpieczne dla skóry.

Pampers - jednorazowe pieluchy w drogerii Olmed

Produkty Pampers są dostępne w drogerii Olmed online, możesz zamówić u nas wszystkie dostępne produkty w ramach oferty Pampers. Pieluszki i chusteczki nawilżane Pampers stanowią fantastyczny element wyprawki dla noworodka, ponieważ są równie istotne jak kremy na odparzenia, otulacze i pierwsze ubranka. Wysoka jakość tych produktów, bezpieczeństwo i praktyczność to główne cechy Pampers, które w dzisiejszych czasach stanowią must-have wyprawek dla maluszka.

Historia marki Pampers

Za stworzenie tak innowacyjnej pieluszki odpowiada amerykański inżynier chemii - Victor Millis. W latach 50tych, pracując do firmy Procter&Gamble, opracował pierwszy pampers, który następnie udoskonalano. Taśmy zastąpiły tradycyjne agrafki, pojawiły się kolorowe wzory, elastyczne boczki i nogawki, absorbujące materiały żelowe i różne rodzaje pieluszek. Pampersy zaczęły być dostępne w ekonomicznych opakowaniach zbiorczych. To dzięki zrozumieniu potrzeb dziecka i rodzica, pieluszki Pampers są stale ulepszane oraz testowane dermatologicznie, aby zapewniać nie tylko ochronę, ale też komfort psychiczny i fizyczny. Ich formuła jest przyjazna delikatnej skórze dziecka, a także naturalnej, aktywnej naturze szczęśliwego malucha. Rodzic może być pewny, że przeciekanie czy uczucie dyskomfortu, odeszły na zawsze. Dzięki temu pielęgnacja i przewijanie to czysta przyjemność!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*