Standard pakowania - www.drogeriaolmed.pl

W niniejszej sekcji prezentujemy Państwu nasz standard pakowania produktów na czas transportu. Zespół Olmed dokłada wszelkich starań by towary, które Państwo zakupili dotarły pod adres dostawy, nie tylko szybko, lecz również w nienaruszonym stanie.

1. Materiały i zabezpieczenia


Wszystkie wysyłane produkty pakujemy w pudełka tekturowe o odpowiedniej sztywności i wytrzymałości. Pudła używane do pakowania są produkowane na nasze zamówienie, dlatego też mamy nadzór nad ich jakością. 


Na koniec pakowania pozostałą cześć maty tekturowej zawijamy na górze, tak by produkty były chronione z każdej strony.


Po zapakowaniu wszystkich produktów paczka jest szczelnie oklejana taśmą klejącą, która również jest produkowana na nasze zamówienie wedle rygorystycznych norm jakości. Przy większych paczkach stosujemy również folię stretch by dodatkowo wzmocnić opakowanie i chronić jego zawartość.

2. Dodatkowe zabezpieczenia produktów niestandardowych


W przypadku opakowań szklanych lub z innych delikatnych materiałów, każdy produkt zabezpieczany jest dodatkowo poprzez owinięcie go folią bąbelkową i taśmą klejącą.

3. Monitoring i bezpieczeństwo

Cały proces przygotowania produktów do wysyłki oraz ich pakowania jest ściśle monitorowany za pomocą aplikacji z czytnikiem kodów kreskowych oraz kamer wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu minimalizujemy możliwość pomyłki, a w razie gdy ona nastąpi jesteśmy w stanie szybko ja zidentyfikować i sprawnie rozpatrzyć reklamację Klienta.

4. Ekologia

Jako Firma świadoma i odpowiedzialna realizujemy naszą działalność z poszanowaniem środowiska i zasad ekologii. Stosujemy wypełniacze z materiałów biodegradowalnych lub nadających się do ponownego przetworzenia. Wszystkie nasze pudełka pochodzą z tektury wyprodukowanej w procesie recyklingu. Swoje odpady również oddajemy w ręce firm recyklingowych, tak by mogły one pozostać w użyciu, oszczędzając tym samym środowisko naturalne nie zwiększając śladu węglowego. 


*Przykładowa paczka. Jest to przykładowa paczka pokazująca poglądowo nasze standardy pakowania produktów przed ich wysyłką. Paczki mogą się różnić wielkością, typem pudełka oraz rodzajem zabezpieczenia.