Sposoby płatności - www.drogeriaolmed.pl

Numer konta do wpłat

13 1050 1461 1000 0090 8171 9461

Sposoby płatności za zamówienie

Zapłata przed wysyłką

Dla wszystkich oferowanych opcji dostawy umożliwiamy zapłatę za zamówienie przed jego wysłaniem, dla Państwa wygody proponujemy korzystać z szybkich i bezpiecznych płatności iMoje, które umożliwiają m.in.:

  • Przelewy bezpośrednie (pay-by-link) - ten rodzaj płatności wykorzystuje specjalne formularze, które są automatycznie wypełniane za Państwa po zalogowaniu się do banku. Znacznie przyspiesza to proces płatności.
  • Karty płatnicze - ta forma umożliwia Państwu opłacenie zamówienia przy pomocy odpowiednich kart kredytowych lub debetowych.
  • Przelewy tradycyjne - jeśli Państwa bank nie jest obsługiwany przez system iMoje można skorzystać z możliwości przelewu tradycyjnego bezpośrednio na nasze konto bankowe. Aktualny numer konta znajduje się zawsze w zakładce kontakt. Na płatność za zamówienie oczekujemy 7 dni, po tym czasie zamówienie zostanie przez nas anulowane i rezerwacje towarów zostaną wycofane.

UWAGA! Zwracamy uwagę, że z chwilą kliknięcia przycisku "Zamówienie z obowiązkiem zapłaty" a następnie po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia między Sprzedawcą a Klientem dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży. Oznacza to, że Sprzedawca zobowiązuje się przenieść na Klienta własność zamówionych towarów i wydać mu je, a Klient zobowiązuje się odebrać zamówione towary i zapłacić cenę. Nieuzasadniona odmowa odbioru towaru, niezwiązana z jednoznacznym i wyraźnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, może skutkować dochodzeniem przez Sprzedawcę wykonania umowy sprzedaży przez Klienta oraz naprawienia szkody wynikłej z jej nienależytego wykonania, w szczególności zapłaty kosztów przesyłki "zwrotnej".