Współpraca marketingowa - www.drogeriaolmed.pl

Współpraca z dystrybutorami, markami kosmetycznymi i producentami:

Zapraszamy do kontaktu z nami producentów i dystrybutorów kosmetyków, wyrobów drogeryjnych i suplementów diety. Przedstawimy Państwu ofertę działań marketingowych, jakie możemy wspólnie podjąć z celu zwiększenie rozpoznawalności Państwa produktów, a przede wszystkim w celu zwiększenia sprzedaży. Zarówno w naszej drogerii jak i w innych sklepach, w których dostępne są Państwa produkty. Nasz dział marketingu z sukcesem prowadził już dziesiątki kampanii na rzecz znanych i uznanych marek, raportując statystyki działań, które spełniały wymagania stawiane przed nami. W celu poznania szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu: [email protected].

Współpraca z blogerkami i influencerkami:

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą drogerią internetową: blogerów, youtuberów, influencerów. Chętnie nawiążemy współpracę z zakresie promocji zarówno naszej drogerii internetowej jak i produktów, które mamy w swojej ofercie. Swoją ofertę prosimy o przesłanie na adres: [email protected].

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

▸MIYA w promocyjnej cenie◂
Miniaturka artykułu - MIYA myMAGICscrub Ekspresowy peeling do ciała, 200g
Olmedowa promocja
MIYA myMAGICscrub Ekspresowy peeling do ciała, 200g
22.99 zł 32.99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 32.99 zł
Ostatnie sztuki