O drogerii Olmed - www.drogeriaolmed.pl

Szanowni Państwo!

Witamy Was w drogerii OLMED – pierwszej drogerii internetowej oferującej zarówno dermokosmetyki, kosmetyki jak i suplementy diety. Mamy nadzieję, że obdarzą ją Państwo takim zaufaniem jakim obdarzyli naszą aptekę internetową.

Wychodzą naprzeciw Państwa potrzebom, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o dział drogeryjny oferując Państwu szeroki asortyment dotychczasowo niedostępny w innych naszych kanałach sprzedażowych.

Co nas wyróżnia spośród setek sklepów internetowych? Zgodnie z naszą misją „OLMED – droga do zdrowia i urody” znajdziecie tu Państwo produkty, których zadaniem jest dbać nie tylko o Wasz komfort ale przede wszystkim o Wasze zdrowie. Cała gama produktów dla dorosłych i milusińskich oraz dla ich najbliższego otoczenia czyli domu jest gwarantem ich zdrowia. Szczególnie linie Eco i dla alergików.

Dbamy nie tylko o coraz szerszą ofertę ale przede wszystkim, znane i lubiane przez Was produkty oraz nowości, oferujemy w konkurencyjnych cenach i przygotowanych specjalnie dla Was:
- promocjach,
- zestawach z gratisami
- akcjami promocyjnymi znanych marek (dni z marką)
Innymi atrakcjami.

Przez świat nowych kosmetycznych trendów prowadzić Was będą współpracujące z nami blogerki. Teraz znajdziecie u nas polecane przez nie marki makijażowe takiej jak The Balm, Revlon, Maybelline, L’oreal Paris czy Art Deco. Jeśli jednak to zdobienie paznokci jest waszym hobby – oferujemy Wam najlepsze marki jak Neonail, Rooney czy Peggy Sage. Stale będziemy poszerzać portfolio o wszelkie nowości oraz o zgłaszane przez Państwa zapotrzebowanie na dane produkty.

Informacje o nas

Właścicielem Drogerii Internetowej (www.drogeriaolmed.pl) jest:
OLMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Jagienki 32, 92-439 Łódź
Numer KRS: 0000264502
NIP: 7282631955

Siedziba Drogerii Internetowej OLMED działającej pod adresem www.drogeriaolmed.pl, znajduje się w Łodzi (93-193), przy ul. Milionowej 37, na pierwszym piętrze.

Produkt dnia