MEGLIO z kategorii:

MEGLIO

Meglio odtłuszczacz uniwersalny - płyny i inne produkty do czystości

Marka Meglio powstała we Włoszech i w szybkim czasie zdobyła swoich fanów w Polsce i w reszcie Europy. Odtłuszczacze uniwersalne i płyny Meglio wyróżniają się swoją skutecznością i najwyższą jakością w czyszczeniu i sprzątaniu każdego miejsca w domu. W końcu włoskie meglio znaczy dosłownie - lepszy!

Meglio odtłuszczacz uniwersalny Lemon 750ml jest owocem najbardziej zaawansowanych badań naukowych i może być zastosowany w każdym miejscu w domu. Jeżeli szukacie nowego środka czyszczącego o dużej koncentracji, który będzie w stanie usunąć uciążliwe zabrudzenia powstałe na każdej powierzchni.

MEGLIO z kategorii:

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Nutridrink

-

    z 1

7 produkty

Filtry


-

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Resetuj
Miniaturka artykułu - MEGLIO Odtłuszczacz i wybielacz w sprayu, 750ml
MEGLIO Odtłuszczacz i wybielacz w sprayu, 750ml
13.59 zł

Produkt niedostępny

    z 1

Do czego używać Meglio?

Odtłuszczacze Meglio świetnie sprawdzają się w domu i w pracy, ponieważ pozwalają na usunięcie nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń powstałych na sprzętach biurowych czy powierzchniach domowych. Meglio to marka, która znajdzie zastosowanie w każdym miejscu - na plamach w kuchni, łazience, tłustych zabrudzeniach piekarnika, kominka, mebli plastikowych, grilla czy okapów.Na początku należy przeprowadzić test w niewidocznym miejscu, aby sprawdzić jak odtłuszczacz Meglio zachowa się na danej powierzchni. Jeżeli wszystko jest w porządku, to możemy przystąpić do czyszczenia. Płyn Meglio za zadanie ma odtłuścić powierzchnię i usunąć zabrudzenia, więc spryskujemy zabrudzoną powierzchnię, odczekujemy chwilę i następnie spłukujemy. W przypadku plam trudno usuwalnych i zabrudzeń trudnych do usunięcia - spryskujemy zabrudzoną powierzchnię i zostawiamy płyn Meglio na dłużej, należy następnie spłukać całość i wytrzeć do sucha.Uporczywe plamy i duże zabrudzenia przedmiotów, takich jak wszelakie filtry, wymagają silniejszego czyszczenia. Z produktów marki Meglio można wykonać 10% roztwór, w którym płuczemy danych przedmiot nawet do 30 minut. Po tym czasie dokładnie spłukujemy go wodą.


Meglio - inne produkty z kategorii

W asortymencie marki Meglio znajdziecie płyny do czyszczenia konkretnych zabrudzeń i powierzchni. Meglio Odtłuszczacz i wybielacz w sprayu to środek działający jak uniwersalny odtłuszczacz, ale wzbogacony efektem olśniewającej bieli. W łazience sprawdzi się Meglio Łazienka, czyli płyn który bez trudu usunie kamień, rdzę, resztki mydła i zacieki od wody. Meglio Anti-Limescale Odkamieniacz w sprayu to zaawansowana formuła, która upora się z kamieniem w łazience, ale także z trudnymi osadami z mydła. Ten produkt przeznaczony jest do czyszczenia ceramiki, powierzchni chromowanych, kranów, toalet i stali nierdzewnej.

Odtłuszczacz Meglio ze sklepu online

Cały asortyment marki Meglio znajdziesz w drogerii internetowej Olmed - również w wygodnych opakowaniach ZAPAS o pojemności 750ml. Odtłuszczacz uniwersalny Meglio wystarczy kupić raz, następnie zaopatrywać się w ekonomiczne butelki o większej pojemności, którymi dopełniacie standardowe butelki. Wygodne zapasy 750ml są wyrazem szacunku dla środowiska, ponieważ pomagają w redukcji produkowanych odpadów.
Płyny i spraye Meglio cieszą się dobrą opinią we Włoszech. Czy opinia o Meglio będzie także pozytywna w Polsce? Warto się o tym przekonać korzystając z produktów Meglio. Jeżeli już używałeś Meglio to podziel się z nami swoją opinią.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Produkt dnia
Miniaturka artykułu - LIERAC SEBOLOGIE Koncentrat Stop Wypryskom - 15ml
Olmedowa promocja
LIERAC SEBOLOGIE Koncentrat Stop Wypryskom - 15ml
41.75 zł 57.99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 39.98 zł
Ostatnie sztuki