MEDERE - naturalne suplementy diety

MEDERE z kategorii:

MEDERE

Medere Laboratoires to producent wysokiej jakości naturalnych suplementów diety. Produkty Medere tworzone są według holistycznego podejścia do dbania o organizm, w tym o zdrowie fizyczne i psychiczne. Suplementy diety MEDERE mają pomóc cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem przez wiele lat. Jednocześnie filozofia marki Medere zakłada akceptację upływu czasu i utrzymanie aktywności, właściwej diety i suplementacji bez względu na wiek.
Aby spełnić te założenia komponowanie składów nowych suplementów diety odbywa się w oparciu o wyniki najnowszych badań oraz wiedzę tradycyjnej medycyny naturalnej. Aby skuteczność suplementów diety Medere była wysoka dawki pojedynczych składników zastosowano w najwyższej dopuszczalnej dawce. Jest to bezpieczne, gdyż Medere to naturalne suplementy diety zawierające ekstrakty ziołowe, roślinne i grzybowe, których nie znajdziemy w diecie przeciętnego Polaka. Ponadto dbając o czystość i jakość gotowych produktów proces produkcyjny przebiega zgodnie z założeniami Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 oraz Systemu Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności HACCP.
Suplementy diety MEDERE zalecane są na wspomaganie opóźnienia procesów starzenia się organizmu, poprawę kondycji włosów, skóry i paznokci, wsparcie działania układu nerwowego, układu krążenia i układu pokarmowego.

Filtry

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Pomysły na prezent

-

    z 1

7 produkty

Filtry


-

Specjalne oferty

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Resetuj
Miniaturka artykułu - Medere Anti Aging Formula, 3 x 90 kaps.
Medere Anti Aging Formula, 3 x 90 kaps.
589.00 zł

Produkt niedostępny

Wysyłka 0 zł
    z 1

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Produkt dnia