BIBS – marka smoczków i akcesoriów dla niemowląt

BIBS – smoczki i akcesoria dla niemowląt

Duńska marka BIBS w swoim asortymencie posiada szeroką gamę smoczków i akcesoriow dla niemowląt już od pierwszych dni życia. Uspokajające BIBS projektowanych w stylu retro. Smoczki uspokajające BIBS wykonane są ze 100% organicznego kauczuku – nietoksycznego i niealergicznego tworzywa, bezpiecznego dla najmłodszych. Każdy smoczek kauczukowy BIBS dostosowany jest do etapów rozwoju dziecka. Smoczki BIBS posiadają otworki wentylacyjne, dzięki którym ich użytkowanie przypomina ssanie piersi matki. Na gamy smoczków BIBS składają się – Boheme, Colour, de Lux, Supreme, Tie Diy oraz smoczki ortodentyczne Bibs Couture.

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

-

32 produkty

Filtry


-

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE
Resetuj

Kiedy należy zmienić smoczek na większy?

Rozmiar smoczka powinien być dopasowany do etapu rozwoju każdego dziecka. Sygnałem, który powinien wzbudzić czujność wśród rodziców to utrudnienia w oddychaniu podczas ssania smoczka lub odruch wymiotny. Niedopasowany rozmiar smoczków wpływa technikę ssania, co również może mieć negatywny wpływ na rozwój zgryzu u dzieci.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*