Bambiboo - jednorazowe i wielorazowe pieluszki z włóknem bambusowym dla Twojego dziecka

Bambiboo to propozycja dla rodziców, którym zależy na produktach bezpiecznych dla środowiska i skóry dziecka. Zarówno pieluszki jednorazowe jak i wielorazowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Bezpieczeństwo pieluch potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. Standard 100 by OEKO-TEX, TÜV Austria „OK biobased” czy EU Ecolabel. W asortymencie znajdziemy pieluszki jednorazowego użytku, które w swoim składzie posiadają bawełnę organiczną. Idealny komfort zapewniają dziecku także wielorazowe pieluszki. Wkłady chłonne doskonale zatrzymują płyn. Są też idealne dla dzieci o bardzo wrażliwej skórze, dzięki dużo lepszej wentylacji delikatnej pupy dziecka. 

Filtry

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Rozmiar

POKAŻ WSZYSTKIE
Nutridrink

-

    z 1

16 produkty

Filtry


-

Specjalne oferty

Typ produktu

POKAŻ WSZYSTKIE

Marka

POKAŻ WSZYSTKIE

Producent

POKAŻ WSZYSTKIE

Atrybuty

Dla kogo

POKAŻ WSZYSTKIE

Rozmiar

POKAŻ WSZYSTKIE
Resetuj
Miniaturka artykułu - Bambiboo Zestaw 6 pieluszek wielorazowych z 12 wkładami z bambusem oraz wet bag
Bambiboo Zestaw 6 pieluszek wielorazowych z 12 wkładami z bambusem oraz wet bag
208.69 zł

Produkt niedostępny

Wysyłka 0 zł
Miniaturka artykułu - Bambiboo Wkłady chłonne z bambusem do pieluszek wielorazowych, 2szt.
Bambiboo Wkłady chłonne z bambusem do pieluszek wielorazowych, 2szt.
21.14 zł

Produkt niedostępny

Miniaturka artykułu - Bambiboo Wkłady chłonne z mikrofibry do pieluszek wielorazowych, 6 sztuk
Bambiboo Wkłady chłonne z mikrofibry do pieluszek wielorazowych, 6 sztuk
26.52 zł

Produkt niedostępny

Miniaturka artykułu - Bambiboo Wkłady chłonne do pieluszek wielorazowych, 6 sztuk
Bambiboo Wkłady chłonne do pieluszek wielorazowych, 6 sztuk
35.20 zł

Produkt niedostępny

    z 1

Jednorazowe pieluszki i inne produkty Bambiboo

Rodzice niemowlaków stają przed podjęciem ogromnej ilości decyzji, dotyczących swojego maluszka. Jedną z nich jest wybór pieluszek dziecięcych. Ilość produktów dostępnych na rynku jest olbrzymia. Dokonując wyboru możemy korzystać z promocji, kierować się dostępnymi badaniami lub odległością do drogerii w której najbardziej lubimy robić zakupy. W internecie znajdziemy także wiele stron, które proponują nam gotowe porównania produktów pod każdym względem, choćby producenta. Warto jednak zastanowić się nad tym, jak nasze wybory mogą wpływać na jakość naszej planety i  środowiska naturalnego, w którym nasze pociechy będą dorastać. 

Jednorazowe pieluszki z bawełną organiczną i wycięciem

Najczęstszym wyborem rodziców są pieluszki jednorazowe. Bambiboo posiadają inteligentne kanaliki, zapewniające ochronę delikatnej skórze najbardziej narażonej na podrażnienia.  Bambiboo cottonwear jednorazowe pieluszki są odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających maluszków. Pieluszka posiada wskaźnik wilgotności,  inteligentne kanaliki i szybkoschnącą powłokę, dla jeszcze lepszej ochrony skóry maluszka. Najmniejsze rozmiary posiadają wycięcia na pępek. Wyjątkowe falbanki 3d zostały zaprojektowane tak, by zmaksymalizować szczelność pieluszki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii cottoneo są nieco cieńsze niż pieluszki z włóknem bambusowym, jednak równie mięciutkie, oddychające i miłe w dotyku.

Rozmiar nie ma znaczenia!

Alternatywą są pieluszki wielorazowe, których największą zaletą jest minimalna ilość chemii zużytej do jej produkcji. Jest to najlepsze połączenie ekologii i najwyższej jakości materiałów pochodzenia roślinnego. Wkłady chłonne zaprojektowano tak, by zapewnić właściwą wentylację i minimalizować kontakt wilgoci z wrażliwą skórą dziecka. Świetnym pomysłem na początek będzie zestaw, w którym znajdziemy zarówno wielorazowe pieluszki jak i bambusowe wkładki. To aż 6 pieluch i 12 szt wkładów. Taki zestaw to niezwykle fajny prezent dla rodziców. Obecność nap na pieluszkach umożliwia ich dopasowanie dla dzieci w przedziale wagowym od 5 do 15 kg!

W asortymencie Bambiboo znajdziemy również mokre chusteczki i podkłady do przewijania.

Jeśli ekologia i dbałość o dobro naszej planety to pojęcia bliskie Twojemu sercu, koniecznie sprawdź produkty Bambiboo.