Drogeria internetowa OLMED - suplementy, kosmetyki, witaminy w drogerii online

Dlaczego z pastą Colgate Smile for good, uśmiechniesz się naturalnie

Arykuł banner - Dlaczego z pastą Colgate Smile for good, uśmiechniesz się naturalnie

Publikowane artykuły mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Dowiedz się więcej...

Z tego artykułu dowiesz się:

 1. Jakie składniki zawiera pasta do zębów Colgate smile for good?
 2. Jak pasta do zębów Colgate chroni Twoje zdrowie i planetę Ziemia?
 3. Co oznaczają certyfikaty na opakowaniu pasty Colgate smile for good?
 4. Którą pastę do zębów wybrać?

Dlaczego z pastą Colgate Smile for good, uśmiechniesz się naturalnie?

Pasta do zębów, której składniki i opakowania, dbają o zdrowie i środowisko. Ta idea przyświecała twórcom Colgate smile for good. Od tej pory mycie zębów, to świadomy wybór. Zacznijmy jednak od początku. Przedstawiamy dwie pasty z serii Smile for good: whitening i protection.

Jakie składniki zawiera pasta do zębów Colgate smile for good?

Możemy być pewni, że nie znajdziemy tam niczego, czego nie chcemy. Zgodnie z hasłem przewodnim, umieszczonym na opakowaniach pasty: Everything you need. Nothing you don’t. Czyli wszystko, czego potrzebujecie, nic czego nie chcecie w swojej paście do zębów. Zarówno Colgate whitening, jak i protection posiadają na opakowaniach jasno zaprezentowane naturalne składniki. Dlatego pasta Colgate smile for good, zawiera dokładnie to, co potrzebne, by mieć czyste i zdrowe zęby:

 • Woda-służy wymieszaniu wszystkich składników.

 • Fluor-chroni przed próchnicą.

 • Ksylitol-sprawia, że pasta ma lepszy smak. Ten składnik zarówno wyglądem, jak i smakiem przypomina zwykły cukier. Ksylitol wykazuje właściwości zapobiegające próchnicy oraz wzmacnia mineralizację szkliwa zębów.

 • Gliceryna-utrzymuje wilgotność pasty i ułatwia jej rozprowadzanie.

 • Kokoiloglutaminian disodowy-tworzy pianę, aby docierać do wszystkich powierzchni zębów.

 • w Colgate Smile for good whitening, dla naturalnego wybielania zębów użyto dodatkowo sody oczyszczonej.

Jak pasta do zębów Colgate chroni Twoje zdrowie i planetę Ziemia?

Autentycznie, odpowiedzialnie oraz transparentnie, tak został zaprezentowany skład pasty, wyraźnie widoczny na opakowaniu Colgate smile for good. Nie trzeba zabierać ze sobą lupy do sklepu, aby odczytać skład pasty. Transparentność odnosi się jednak do całości konceptu Colgate smile for good. Recykling opakowania i wykonanie go z kartonów pochodzący ze zrównoważonych upraw. Tubka pasty Colgate smile for good, również została stworzona z materiałów, które poddane recyklingowi, będą mogły zostać użyte ponownie.

Co oznaczają certyfikaty na opakowaniu pasty Colgate smile for good?

Działania na rzecz planety, umożliwiają zrównoważony rozwój na świecie. Colgate poczuło się odpowiedzialne za środowisko, w którym żyjemy. Pasty do zębów Colgate smile for good uzyskały znaczące certyfikaty, takie jak Vegan, SLS Free, Eco Cert Cosmos Natural i FSC. Do produkcji pasty do zębów, nie używano produktów pochodzenia zwierzęcego. Mamy pewność, że składniki w paście Colgate smile for good, są naturalnego pochodzenia.

 • Vegan - produkt bez składników pochodzenia zwierzęcego.
 • SLS FREE - produkt nie zawierający SLS (Sodium Lauryl Sulfate).
 • Eco Cert Cosmos Natural - składniki pochodzenia naturalnego.
 • FSC - karton wykonywany z surowca pochodzącego ze zrównoważonych upraw.

Którą pastę do zębów wybrać?

Nie musimy się już zastanawiać, którą pastę do zębów wybrać. Czy postawić na białe zęby, mocne zęby, bez próchnicy, a może na naturalne składniki? Colgate smile for good, połączyło z sukcesem, wszystkie elementy, których oczekuje świadomy konsument. Ekologiczne opakowania past Colgate, wykonane z surowców, które zostaną poddane recyklingowi. Czytelny i zrozumiały dla każdego naturalny skład, który służy zdrowiu człowieka i Planety.


Wybierając pastę do zębów Colgate smile for good w dowolnym wariancie whitening lub protection:

 • Przyczyniamy się do budowania nowego ekologicznego świata.

 • Dbamy o swoje zdrowie, dzięki naturalnym składnikom.

 • Stajemy się świadomymi i odpowiedzialnymi za środowisko konsumentami.

 • Myślimy o jakości życia przyszłych pokoleń.

 • Umożliwiamy zrównoważony rozwój całej planecie Ziemia.

Dla pięknego uśmiechu, zdrowych i mocnych zębów, pozbawionych próchnicy. Naturalnie i odpowiedzialnie od Colgate smile for good.


Redakcja DrogeriaOlmed.pl

Zespół Drogerii Olmed tworzy dla swoich czytelników treści z zakresu strefy beauty, urody, zdrowia i kącika dla mamy i dziecka. Na blogu każdy znajdzie dla siebie wartościowe artykuły dotyczące pielęgnacji, kosmetyków i odpowiedniej diety oraz suplementacji. Tu zawsze odkryjecie ciekawe zagadnienia i wnikliwe spojrzenie na nurtujące Was problemy i tematy!

Zobacz wszystkie wpisy autora

Artykuły zamieszczone na blogu drogerii internetowej Olmed nie stanowią porady medycznej, ani opinii farmaceuty, kosmetologa, lekarza lub dietetyka dostosowanej do indywidualnej sytuacji pacjenta. Udostępnione informacje stanowią jedynie generalne zalecenia, które nie mogą stanowić wyłącznej podstawy do stosowania określonej terapii, określonych zabiegów, zmiany nawyków, dawkowania produktów, itp. Przed podjęciem jakichkolwiek działań mających wpływ na życie, zdrowie lub samopoczucie należy skontaktować się z lekarzem lub innym specjalistą, w celu otrzymania zindywidualizowanej porady.

Właściciel serwisu drogeriaolmed.pl nie ponosi odpowiedzialności związanej z wykorzystaniem informacji zawartych w publikowanych za pośrednictwem Serwisu artykułach.

Powiązane produkty

Wybrane kategorie, suplementy i kosmetyki:

Elugel żel Bebilon Profutura 2 Nakładka wibracyjna La Roche Posay Effaclar h Himalaya Lodówka kosmetyczna Kosmetyki Artdeco Antyperspiranty Urydynox Kosmetyki Cerave Kosmetyki Mokosh Seboradin ampułki Zabawki edukacyjne CzuCzu

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Pomysł na prezent!