Terranova - liofilizowane suplementy diety

Suplementy Terranova

Suplementy diety Terranova

Pozwól, aby wewnątrz Ciebie zalśniła natura


 

O marce Terranova

Założona w 2008 r. firma Terranova Synergistic Nutrition to wielokrotnie nagradzany producent suplementów diety, oferujący szeroki wachlarz ponad 90 różnych produktów odżywczych i roślinnych.

Terranova, której laboratoria i fabryka znajdują się w Wielkiej Brytanii, jest jednym z bardzo niewielu dużych producentów suplementów diety, którzy w swoich produktach nie używają wypełniaczy, substancji wiążących i innych sztucznych dodatków, a przy tym wytwarzają wyłącznie suplementy w 100% odpowiednie dla wegan.

Opracowane przez firmę Terranova formuły są zaawansowane naukowo, a jednocześnie zgodne z wyznawanymi przez firmę holistycznymi zasadami. To wyjątkowe podejście pozwala produkować synergistyczne preparaty odżywcze i roślinne, które są skuteczne, dokładnie zbilansowane, łagodne dla organizmu i zawierają wyłącznie aktywne składniki.

   

Cechy suplementów diety Terranova:

MagniFood to synergicznie działający kompleks składników pochodzenia roślinnego i fitonutrientów. Ta innowacyjna holistyczna mieszanina opracowana przez TERRANOVA, wykorzystuje wyłącznie bogate w naturalne składniki zioła, warzywa i owoce. Wiele z nich jest liofilizowana bezpośrednio po zbiorach.

Każdy składnik MagniFood spełnia co najmniej jedną z następujących funkcji:

  • poprawia biodostępność i działanie innych składników,
  • dostarcza synergistycznych enzymów lub kofaktorów dla wszystkich składników zawartych w produkcie,
  • zwiększa ogólną aktywność produktu,
  • chroni składniki przed utlenieniem,
  • poprawia stabilność lub wspiera funkcje produktu.

Składniki roślinne phytoFRESH firmy TERRANOVA są oczyszczane bezpośrednio po zbiorach, następnie bardzo szybko zamrażane i poddawane procesowi liofilizacji.

W odróżnieniu od standardowych metod suszenia, które mogą powodować rozkład cennych związków chemicznych oraz zaburzać delikatną równowagę biochemiczną roślin, liofilizacja świeżych składników roślinnych pozwala zachować ich potencję i równowagę, a nawet aktywność enzymatyczną. Innymi słowy – liofilizowany materiał roślinny firmy TERRANOVA to skoncentrowana wersja tego, co znajduje się w świeżych roślinach.

Produkty Terranova nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego ani żadnych substancji dodatkowych.

 Zapraszamy do zapoznania się z liofilizowanymi suplementami diety firmy Terranova:

-

7 produkty

Polecane produkty:

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

Produkt dnia