Wskazania:
Delikatna kostka do mycia przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej dla dzieci i dorosłych. Do skóry suchej i podrażnionej, wrażliwej na kosmetyki, skłonna do podrażnień tradycyjnym mydłem lub żelami do mycia. Skóra po leczeniu dermatologicznym, delikatna skóra dzieci.
Właściwości:
Kostka do mycia z Cold Cream nie zawiera mydła, delikatnie oczyszcza nawet najbardziej wrażliwą skórę nie podrażniając jej. Jest doskonale tolerowana przez skórę. Specjaliści z Laboratoriów Dermatologicznych Avene połączyli w składzie kostki krem Cold Cream oraz Wodę termalną Avene koi i łagodzi podrażnienia. Kostka do mycia posiada neutralne pH 5,5 chroni płaszcz hydrolipidowy skóry, zaś jej delikatny zapach oraz kremowa piana sprawiają, że kąpiel jest prawdziwą przyjemnością. Produkt otrzymał pozytywną opinię IMiDz Nr ZF/K/38/46/2000, może być stosowany u dzieci od 2 roku życia.
Sposób użycia:
Stosować do twarzy i ciała.
Marka: | Avene ![]() Avene to francuska marka, która jest ekspertem w dziedzinie wytwórczości dermokosmetyków nie tylko dla skóry wrażliwej ale i dla każdego rodzaju skóry. Sukces marki możliwy jest dzięki stosowaniu odpowiednio dobranych składników, a przede wszystkim dzięki jednemu z nich – wodzie termalnej pobieranej niezwykle sterylnie i dokładnie pakowanej.
Cechą charakterystyczną jest również fakt, że produkcja kosmetyków na bazie tejże wody odbywa się z zachowaniem ścisłych norm, jakie obowiązują także przy produkcji leków.
Kosmetyki marki Avène charakteryzuje wysoka jakość i hipoalergiczność, ale nie tylko. Szeroka gama produktów to gwarancja takich działań na skórze jak regeneracja, neutralizacja zaczerwienień, kojenie podrażnień czy ochrona, zwalczanie bakterii i nawilżenie.
Wszelkie produkty oferowane przez firmę Avène posiadają konieczne atesty, są przebadane dermatologicznie i dopuszczone do sprzedaży ze względu na bezpieczeństwo stosowania. Proces produkcji kosmetyków przebiega pod nadzorem wysokiej klasy specjalistów, którzy dobierają elementy składowe tak, aby były one delikatne dla skóry ale jednocześnie spełniały swoją rolę i zgodnie z wszystkimi standardami dotyczącymi produkcji środków kosmetycznych. |