Jakie nowości ma dla Ciebie Vichy Liftactiv w 2021?

VICHY wprowadza kolejne nowości tym razem uzupełniając gamę Liftactiv o dwa produkty:

  • VICHY Liftactiv Supreme H.A. Epidermic Filler skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym
  • VICHY Liftactiv Supreme krem na dzień SPF30 przeciwzmarszczkowy i ujędrniający krem na dzień z filtrem SPF30


VICHY Liftactiv serum z kwasem hialuronowym [H.A.] do twarzy i pod oczy, uzupełni brakujący kwas hialuronowy w Twojej skórze. 

Dla kogo jest serum Liftactiv H.A. filler?

Dla każdej kobiety z objawami starzenia się skóry takimi jak utrata jędrności skóry, nadmierne wysuszenie, nieprzyjemne ściągnięcie skóry, widoczne zmarszczki i utrata elastyczności.

Jak stosować serum HA filler?

Nałóż odrobinę preparatu na skórę twarzy i okolicę oczu lub tylko w obrębie zmarszczek i bruzd. Następnie rozsmaruj po skórze kolistymi ruchami i poczekaj do wchłonięcia.

Serum Liftactiv z kwasem hialuronowym zawiera aż 1,5% czystego kwasu hialuronowego w formie niskocząsteczkowej i wysokocząsteczkowej. Oznacza to, że uzupełni braki kwasu hialuronowego zarówno na powierzchni Twojej skóry jak i w głębszych jej warstwach.
Widoczna skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi:

Natychmiast zostaje ujędrniona skóra okolic oczu i twarzy a w efekcie zredukowane zostają zmarszczki i drobne linie. Utrata wody przez naskórek ulega zmniejszeniu po godzinie o -48%. A po 8 godzinach odczuwasz wciąż nawilżenie skóry. 6 tygodni stosowania preparatu daje efekt zmniejszenia widoczności zmarszczek o -47% a aż o -60% drobnych linii. Ocena kliniczna została przeprowadzona na grupie 53 kobiet, które używały produktu przez 6 tygodni. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie producenta.

Co to jest kwas hialuronowy?

To biopolimer, wielocukier z grupy glikozaminoglikanów, który naturalnie występuje w skórze. Jest zdolny do wiązania ogromnej ilości wody, 1 jego cząstka może związać aż 250 cząsteczek wody. Dzięki temu, skóra jest sprężysta, nawilżona i jędrna. O ile pijesz wodę :)

Kwas hialuronowy w skórze spełnia istotną rolę i odpowiedzialny jest za nawilżenie skóry, jej jędrność i elastyczność. Niestety wraz z wiekiem naturalna ilość kwasu hialuronowego w skórze znacząco maleje. Skutkiem tego jest pojawianie się zmarszczek i drobnych linii. Oczywiście nie ma kobiety, która nie chciałaby odwrócić tego procesu. Teraz dzięki Liftactiv Supreme H.A. Epidermic Filler możesz znacząco zmniejszyć widoczność zmarszczek na skórze.

Dlaczego warto wybrać serum z kwasem hialuronowym od Vichy?

Poniższy schemat przedstawia wilopoziomowość działania serum HA Filler. Jego składniki aktywne pozwalają na działanie zarówno na powierzchni skóry jak i głębiej - bliżej skóry właściwej. Oprócz wysokiej zawartości kwasu hialuronowego w dwóch formach - niskocząsteczkowej i wielkocząsteczkowej - w stężeniu aż 1,5%! Serum Liftactiv zawiera witaminę CG, która chroni przed degradacją skóry wywołaną szkodliwemu działaniu wolnych rodników. Ponadto woda wulkaniczna Vichy wspiera mechanizmy obronne, w które naturalnie wyposażona jest nasza skóra.