Bioxsine - kosmetyki do włosów

Bioxsine to kosmetyki do włosów na bazie ekstraktów ziołowych. Producentem marki Bioxsine jest międzynarodowy koncern Biota Laboratories. Kosmetyki marki Bioxsine zawierają formułę Biocomplex 11, jest to unikatowa kompozycja ekstraktów ziołowych opatentowana przez Bioxsine. Biocomplex B 11 wzmacnia włosy, dodaje im witalności i sprężystości, a także stwarza niezbędne warunki do wzrostu nowych włosów.

Portfolio produktowe marki Bioxsine składa się z serii: DermaGen White, DermaGen dla kobiet, Forte, DermaGen Aqua Thermal. Produkty oferowane w ramach marki to między innymi: Szampon do skóry wrażliwej, szampon przeciwłupieżowy do skóry łojotokowej, serum ziołowe przeciw wypadaniu włosów w ampułkach a także szampony dla kobiet do różnego rodzaju włosów. Wszystkie produkty Bioxsine opracowane zostały według najwyższych standardów.

 

-

8 produkty

Polecane produkty:

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej*

> Witamina C + D za 4,99 zł <