Emotopic Pharmaceris Krem kojąco- zmiękczający

Emotopic Pharmaceris krem emolientowy kojąco-zmiękczający do ciała.

Dedykowany do pielęgnacji skóry suchej i atopowej, może być stosowany już od 1 dnia życia noworodka. Krem emolientowy Emotopic jest wyrobem medycznym o recepturze opartej na naturalnych olejach.

Polecany do codziennej pielęgnacji skóry:

o  bardzo suchej, skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia.

o  Skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych powstających w wyniku działania czynników zewnętrznych.

o  Skłonnej do nadmiernego łuszczenia, rogowacenia oraz mikrouszkodzeń.

o  atopowym zapaleniem skóry (AZS),wypryskiem atopowym, bez ograniczeń wiekowych.

o  Wskazany w trakcie i po leczeniu farmakologicznym, jako preparat przyspieszający odnowę skóry między cyklami zewnętrznej terapii sterydowej.

Krem emolientowy kojąco-zmiękczający Emotopic od Pharmaceris tworzy na powierzchni skóry warstwę ochronną zabezpieczającą przed nasileniem się wspomnianych objawów oraz ich nawrotom. Zapobiega podrażnieniom, zaczerwienieniom, świądowi oraz pieczeniu skóry.

Bogata konsystencja kremu Emotopic, o silnych właściwościach natłuszczająco-zmiękczających, wspomaga proces dogłębnego nawilżenia i odnowy skóry w okresie nasilonych zmian: znacznego wysuszeniałuszczeniarogowacenia i mikrouszkodzeń naskórka. Zawarte w kremie emolientowym naturalne oleje takie jak: olej konopny, olej canola, olej awokado i lanolina dostarczają skórze niezbędnych substancji odżywczych m.in. witamin i NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) wyraźnie zmiękczając naskórek, przywracając komfort i zapewniając efekt wygładzenia napiętej i szorstkiej skórze.

Krem kojąco-zmiękczający Emotopic od Pharmaceris zadba szczególnie o delikatną i wrażliwą na podrażnienia skórę.