Emolium krem z filtrem dla dzieci

Emolium Suncare gama przeciwsłoneczna dla dzieci od 1 dnia życia.

Emolium zaskoczyło nas nowością w postaci kremu z filtrem SPF 50 dla dzieci od pierwszego dnia życia. Rodzice którzy używają produktów Emolium do kąpieli i pielęgnacji będą zachwyceni że mają do kompletu bezpieczny krem z filtrem dla dzieci.

Oba produkty z gamy Suncare są wodoodporne.

 

Emolium Suncare jakie ma filtry?

Zarówno krem jak i spray mają w składzie 100% filtrów mineralnych. Dzięki temu są bezpieczne w stosowaniu u małych dzieci. Dodatkowo preparaty zostały przebadane pod kontrolą lekarzy i są w pełni hipoalergiczne. Dlatego świetnie nadają się również dla dorosłych z atopowym zapaleniem skóry.

Jako podstawowy filtr mineralny w składzie Emolium Suncare występuje dwutlenek tytanu. Tworzy on fotostabilną warstwę ochronną przed słońcem, tzw. "fotostabilny ekran"

 

Co oznacza fotostabilny?

Fotostabilny oznacza że dana substancja nie jest podatna na działanie słońca i nie ulegnie rozpadowi na świetle słonecznym.

 

Emolium Suncare czy jest bezpieczny?

Produkty z gamy Suncare od Emolium zostały przebadane dermatologicznie [spray, krem] oraz okulistycznie [krem]. Poza tym Emolium Suncare spray nie zawiera konserwantów i ma formułę bezwodną.  

 

 

-

2 produkty

Polecane produkty:

Produkt dnia